Tłumaczenia bez granic.

Zadzwoń: 33 444 6 321 lub napisz
Wycena tłumaczenia w 30 minut

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

12
II

Jak zlecić tłumaczenie przysięgłe?

Jak zlecić tłumaczenie przysięgłe?

Aby zlecić tłumaczenie przysięgłe (poświadczone) nie musisz wysyłać swoich oryginalnych dokumentów pocztą. Nasze Biuro Tłumaczeń zapewnia komfortowy model współpracy, który gwarantuje wygodę i bezpieczeństwo. Tłumaczenie przysięgłe możesz zrealizować w trzech prostych krokach, bez wychodzenia z domu.

Krok 1 ? wysyłka skanów dokumentów oraz uzyskanie bezpłatnej wyceny Pierwszym krokiem, jaki musisz wykonać to uzyskanie od nas bezpłatnej wyceny tłumaczenia. Zeskanuj dokument, który chcesz przetłumaczyć i prześlij do nas drogą elektroniczną na e-mail: biuro@nexus-translations.pl. W krótkim czasie otrzymasz od nas wycenę, zawierającą termin realizacji oraz dane potrzebne do wykonania przedpłaty za tłumaczenie. Wycena jest niezobowiązująca i bezpłatna, dlatego też jeżeli przedstawione przez nas warunki nie będą dla Ciebie odpowiednie, możesz zrezygnować z realizacji usługi przez nasze Biuro Tłumaczeń bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów, gdy uczynisz to przed ewentualną akceptacją zamówienia i dokonaniem wpłaty.

Krok 2 ? potwierdzenie zlecenia i wykonanie przedpłaty Jeżeli przedstawione przez nas warunki cenowe oraz terminowe spotkają się z Twoją akceptacją będziemy prosić Cię o elektroniczne potwierdzenie zlecenia (zamówienie tłumaczenia) oraz wykonanie przedpłaty. Ważne będzie również wskazanie szczegółowych informacji dotyczących wysyłki tłumaczenia.

Krok 3 ? wysyłka tłumaczenia przysięgłego na wskazany adres Oryginalne tłumaczenie przysięgłe (poświadczone) otrzymujesz w wersji papierowej (z pieczęciami tłumacza przysięgłego). Tłumaczenie takie stanowi ważny i wiążący dokument. Tłumaczenia przysięgłe przesyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej lub rzetelnej firmy kurierskiej na wskazany przez Ciebie adres wraz z dowodem zakupu.

 

Jakie dokumenty wymagają tłumaczenia przysięgłego?

Poświadczenie przez tłumacza przysięgłego wymagane jest dla następujących dokumentów: aktów urodzenia, aktów zgonu, aktów małżeństwa, umów kupna i sprzedaży nieruchomości, dokumentów samochodowych, pełnomocnictw, pozwów i nakazów sądowych, dokumentów i oświadczeń do rejestru handlowego, protokołów walnego zgromadzenia akcjonariuszy, faktur, dokumentów adopcyjnych itp.

NASI PARTNERZY

zapisz

wypisz

© 2022 - Biuro Tłumaczeń Nexus – Spersonalizowane usługi tłumaczeniowe - Nasze specjalizacje: tłumaczenia przysięgłe | tłumaczenia techniczne | tłumaczenia medyczne| tłumaczenia finansowe | tłumaczenia bankowe| tłumaczenia do publikacji | tłumaczenia ekspresowe - Nasze placówki: Bielsko-Biała | Cieszyn | Skoczów | Katowice

Formularz
wyceny

Skorzystaj z poniższego formularza w celu otrzymania błyskawicznej i niezobowiązującej wyceny tłumaczenia.

CONTACT_ALERT_NAME

CONTACT_ALERT_EMAIL

CONTACT_ALERT_SUBJECT_LIST

CONTACT_ALERT_CODE_CITY

CONTACT_ALERT_COMPANY

CONTACT_ALERT_INFO

Załącz plik w odpowiednim formacie (niedozwolone są HTML, PHP i pliki powyżej 10MB)

Załącz plik (ZIP)Wybierz

WYŚLIJ ZAPYTANIE

* - pola obowiązkowe

Niniejsza strona używa plików Cookies i innych technologii. Korzystając dalej z serwisu, wyrażasz zgodę na politykę Prywatności i plików Cookies