Tłumaczenia bez granic.

Zadzwoń: 33 444 6 321 lub napisz
Wycena tłumaczenia w 30 minut

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

26
I

Jakich usług translatorskich poszukuje Klient biznesowy?

Jakich usług translatorskich poszukuje Klient biznesowy?

Odpowiedź jest prosta: wykonywanych ekspresowo tłumaczeń specjalistycznych z możliwie najlepszą jakością przekładu, zweryfikowanych dodatkowo przez native speaker?a języka obcego? przesyłanych na wczoraj, gdyż to i tak zbyt późno!

Zadania wykonania takich właśnie najpilniejszych i kluczowych tłumaczeń powierzane są nam codziennie?i oczywiście doskonale się z nich wywiązujemy. Co więcej, uwielbiamy takie zlecenia. Angażujemy wtedy wszystkie dostępne środki tak, aby wykonać tłumaczenie ekspresowo i bezbłędnie. Działając na rynku już 11 lat zdążyliśmy wypracować metody i zgromadzić fantastyczny Zespół Tłumaczy, który jest zawsze gotowy do wykonania nawet najbardziej skomplikowanych tłumaczeń specjalistycznych.

Zastanawiasz się, gdzie leży sekret? Otóż, pozostajemy otwarci na potrzeby naszych Klientów i Tłumaczy, słuchamy i działamy etycznie. Komunikujemy się i rozmawiamy nawet wtedy, gdy czas nagli.

Nasi stali Klienci, otrzymują od nas preferencyjne warunki współpracy ? możliwość rozliczeń miesięcznych oraz krótsze terminy. Współpracując z nami na stałe dodatkowo tniemy czas potrzebny na realizację zlecenia.

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się:

Jak błyskawicznie zrealizować tłumaczenie do przetargu? Jak zdążyć z tłumaczeniem technicznym przed audytem? Gdzie wykonać tłumaczenie uwierzytelnione w krótkim czasie? Jakie są terminy wykonywania tłumaczeń?

Skontaktuj się z nami, a my zaproponujemy współpracę odpowiadającą Twoim oczekiwaniom!

NASI PARTNERZY

zapisz

wypisz

© 2022 - Biuro Tłumaczeń Nexus – Spersonalizowane usługi tłumaczeniowe - Nasze specjalizacje: tłumaczenia przysięgłe | tłumaczenia techniczne | tłumaczenia medyczne| tłumaczenia finansowe | tłumaczenia bankowe| tłumaczenia do publikacji | tłumaczenia ekspresowe - Nasze placówki: Bielsko-Biała | Cieszyn | Skoczów | Katowice

Formularz
wyceny

Skorzystaj z poniższego formularza w celu otrzymania błyskawicznej i niezobowiązującej wyceny tłumaczenia.

CONTACT_ALERT_NAME

CONTACT_ALERT_EMAIL

CONTACT_ALERT_SUBJECT_LIST

CONTACT_ALERT_CODE_CITY

CONTACT_ALERT_COMPANY

CONTACT_ALERT_INFO

Załącz plik w odpowiednim formacie (niedozwolone są HTML, PHP i pliki powyżej 10MB)

Załącz plik (ZIP)Wybierz

WYŚLIJ ZAPYTANIE

* - pola obowiązkowe

Niniejsza strona używa plików Cookies i innych technologii. Korzystając dalej z serwisu, wyrażasz zgodę na politykę Prywatności i plików Cookies