Tłumaczenia bez granic.

Zadzwoń: 33 444 6 321 lub napisz
Wycena tłumaczenia w 30 minut

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

Tłumacz przysięgły języka niderlandzkiego

Tłumacz przysięgły języka niderlandzkiego

Tłumacz przysięgły języka niderlandzkiego (holenderskiego, flamandzkiego, belgijskiego) - języka urzędowego obowiązującego w Holandii i Belgii. Którą nazwę języka stosować? Kiedyś poprawną nazwą był język holenderski dla Holandii i język flamandzki dla Belgii. W latach 80-tych XX w. podpisano tzw. unię językową (Nederlandse Taalunie) i nazwą określającą oba języki w Polsce stał się język niderlandzki. Podpisane porozumienie nie wyeliminowało wariantów językowych obowiązujących kiedyś w obu krajach pozostały, ale nazewnictwo (język holenderski, język flamandzki, język belgijski) nie jest już stosowane w polskim piśmiennictwie.

Tłumaczenie poświadczone pism holenderskich

Otrzymałeś pismo z holenderskiego urzędu lub instytucji?
Chciałbyś rozliczyć podatek holenderski?
Starasz się o emeryturę holenderską?

W naszym biurze tłumaczeń wykonasz tłumaczenia poświadczone (przysięgłe) wszelkich pism i wymaganej dokumentacji. Tłumacz przysięgły języka niderlandzkiego wykonuje tłumaczenia dokładnie, dbając o czytelność przekładu. Wszystkie tłumaczenia można zamawiać online, a termin wykonania i cenę tłumaczenia przysięgłego poznasz w 30 minut. Gotowe tłumaczenie opatrzone pieczęcią tłumacza przysięgłego dostarczamy do dowolnego miejsca w kraju za pośrednictwem kuriera.

Tłumaczenia ustne z języka niderlandzkiego wykonywane przez tłumacza przysięgłego

W naszej ofercie znajdziesz tłumaczenia ustne poświadczone z języka niderlandzkiego.
Jak zamówić tłumacza przysięgłego?
Prześlij zapytanie wskazując termin tłumaczenia, jego tematykę i miejsce lub zadzwoń. Dobierzemy odpowiedniego tłumacza przysięgłego języka niderlandzkiego i przygotujemy wycenę. Każda wykonywana przez nas wycena jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca.

Tłumaczenie dokumentów pojazdu sprowadzonego z Holandii

Dowód rejestracyjny Holandis Dowód rejestracyjny Holandia

Zespół naszego biura tłumaczeń tworzą tłumacze przysięgli języka niderlandzkiego, którzy tłumaczą również dokumenty standardowe i dokumenty samochodowe. Tłumaczenie dokumentów pojazdu sprowadzonego z Holandii wymagane jest do zarejestrowania go w Polsce. Dokumenty, które tłumaczymy to:
- dowody rejestracyjne,
- umowy kupna pojazdu/faktury zakupowe,
- raporty kontroli technicznej,
- oświadczenia o wywozie pojazdu RDW,
- przerejestrowanie, itp.

W Biurze Tłumaczeń Nexus wykonasz tłumaczenia samochodowe holenderskie i belgijskie ekspresowo i w konkurencyjnej cenie w przeliczeniu "za dokument".

Poszukujesz tłumacza przysięgłego języka niderlandzkiego w Skoczowie lub innej dogodnej lokalizacji?

Tłumacze przysięgli języka niderlandzkiego, z którymi współpracujemy wykonują tłumaczenia również w Skoczowie. Każde tłumaczenie poświadczone (przysięgłe) wykonywane przez nasze biuro tłumaczeń jest tłumaczeniem mającym moc prawną i akceptowanym przez urzędy. Dowiedz się jak szybko i bezproblemowo załatwić tłumaczenie w języku niderlandzkim. Skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta.

NASI PARTNERZY

zapisz

wypisz

© 2022 - Biuro Tłumaczeń Nexus – Spersonalizowane usługi tłumaczeniowe - Nasze specjalizacje: tłumaczenia przysięgłe | tłumaczenia techniczne | tłumaczenia medyczne| tłumaczenia finansowe | tłumaczenia bankowe| tłumaczenia do publikacji | tłumaczenia ekspresowe - Nasze placówki: Bielsko-Biała | Cieszyn | Skoczów | Katowice

Formularz
wyceny

Skorzystaj z poniższego formularza w celu otrzymania błyskawicznej i niezobowiązującej wyceny tłumaczenia.

CONTACT_ALERT_NAME

CONTACT_ALERT_EMAIL

CONTACT_ALERT_SUBJECT_LIST

CONTACT_ALERT_CODE_CITY

CONTACT_ALERT_COMPANY

CONTACT_ALERT_INFO

Załącz plik w odpowiednim formacie (niedozwolone są HTML, PHP i pliki powyżej 10MB)

Załącz plik (ZIP)Wybierz

WYŚLIJ ZAPYTANIE

* - pola obowiązkowe

Niniejsza strona używa plików Cookies i innych technologii. Korzystając dalej z serwisu, wyrażasz zgodę na politykę Prywatności i plików Cookies