Tłumaczenia bez granic.

Zadzwoń: 33 444 6 321 lub napisz
Wycena tłumaczenia w 30 minut

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

Tłumacz przysięgły języka włoskiego

Tłumacz przysięgły języka włoskiego

Tłumacze przysięgli języka włoskiego współpracujący z naszym biurem tłumaczeń wpisani są na listę tłumaczy przysięgłych prowadzoną przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Członkowie naszego zespołu tłumaczy przysięgłych codziennie wykonują tłumaczenia uwierzytelnione (przysięgłe) pisemne oraz ustne. Podczas gdy zlecenia tłumaczeń ustnych oraz niestandardowych dokumentów w języku włoski wyceniane są indywidualnie, tłumaczenia przysięgłe dokumentów standardowych realizujemy z zachowaniem krótkich terminów i preferencyjnych warunków cenowych.
Tłumacze przysięgli języka włoskiego wykonują tłumaczenia takie jak:
- tłumaczenia dokumentów samochodowych,
- tłumaczenia dokumentacji potrzebnej do uzyskania kredytu (dokumenty bankowe z Włoch),
- tłumaczenia dokumentacji pracowniczej z Włoch (umowy o pracę, zaświadczenia, rozliczenia podatkowe)
- tłumaczenia aktów urodzenia, aktów małżeństwa,
- tłumaczenia aktów notarialnych i wiele innych.

Tłumaczenie dokumentów samochodowych z Włoch

Jak wygląda nowy dowód rejestracyjny włoski?

Na pierwszej stronie włoskiego dowodu rejestracyjnego znajdują się rubryki ponumerowane od 1 do 4, w których znajdziemy informacje dotyczące pierwszej rejestracji pojazdu, dane fabryczne samochodu, informacje o rodzaju wyposażenia oraz pozostałe dane techniczne. Na drugiej stronie włoskiego dowodu rejestracyjnego znajdują się kody wspólnotowe, informacje o przeglądach technicznych pojazdu używanego, jak również dane dotyczące właścicieli i dodatkowych instalacji, tj. hak, gaz.

Włoski dowód rejestracyjny posiada podstawowe informacje o pojeździe, podobnie jak wszystkie inne dowody rejestracyjne z krajów unijnych. Kupując samochód we Włoszech upewnij się, że otrzymuje taki właśnie dokument, który następnie należy przekazać do tłumaczenia, które zawierać będzie poświadczenie tłumacza przysięgłego języka włoskiego. Oprócz nowych dowodów rejestracyjnych włoskich nadal funkcjonują stare dowody rejestracyjne. Informacje o komplecie dokumentów wymaganych do rejestracji udzielane są przez wydział komunikacji, natomiast nasze biuro tłumaczeń ekspresowo i w konkurencyjne cenie wykona tłumaczenie przysięgłe.

Włoski dowód rejestracyjny

W zakresie tłumaczeń samochodowych z języka włoskiego współpracujemy z Klientami indywidualnymi, jak również importerami samochodów z Włoch. Zapewniamy proste zasady realizacji i szybką wysyłkę tłumaczeń pod wskazany adres. Szczegółowe informacje dostępne są telefonicznie lub pod linkiem.

Poszukujesz tłumacza przysięgłego języka włoskiego w Skoczowie lub innej dogodnej lokalizacji?

Tłumacze przysięgli języka włoskiego, z którymi współpracujemy wykonują tłumaczenia również w Skoczowie. Każde tłumaczenie wykonywane przez tłumacza przysięgłego współpracującego z naszym biurem tłumaczeń jest tłumaczeniem mającym moc prawną i akceptowanym przez urzędy. Dowiedz się jak szybko i bez przeszkód zlecić tłumaczenie w języku włoskim. Skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta.

NASI PARTNERZY

zapisz

wypisz

© 2022 - Biuro Tłumaczeń Nexus – Spersonalizowane usługi tłumaczeniowe - Nasze specjalizacje: tłumaczenia przysięgłe | tłumaczenia techniczne | tłumaczenia medyczne| tłumaczenia finansowe | tłumaczenia bankowe| tłumaczenia do publikacji | tłumaczenia ekspresowe - Nasze placówki: Bielsko-Biała | Cieszyn | Skoczów | Katowice

Formularz
wyceny

Skorzystaj z poniższego formularza w celu otrzymania błyskawicznej i niezobowiązującej wyceny tłumaczenia.

CONTACT_ALERT_NAME

CONTACT_ALERT_EMAIL

CONTACT_ALERT_SUBJECT_LIST

CONTACT_ALERT_CODE_CITY

CONTACT_ALERT_COMPANY

CONTACT_ALERT_INFO

Załącz plik w odpowiednim formacie (niedozwolone są HTML, PHP i pliki powyżej 10MB)

Załącz plik (ZIP)Wybierz

WYŚLIJ ZAPYTANIE

* - pola obowiązkowe

Niniejsza strona używa plików Cookies i innych technologii. Korzystając dalej z serwisu, wyrażasz zgodę na politykę Prywatności i plików Cookies