Tłumaczenia bez granic.

Zadzwoń: 33 444 6 321 lub napisz
Wycena tłumaczenia w 30 minut

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

Tłumacz przysięgły języka angielskiego w Polsce

Tłumacz przysięgły angielski

W dzisiejszych czasach większość ludzi posługuje się językiem angielskim w pracy, w podróży czy na uczelni. Odkąd znajomość języka angielskiego stała się niezbędna i umożliwia komunikację w większości krajów, tłumaczenie pewnych tekstów w języku angielskim przestało być realizowane w biurach tłumaczeń. Są jednak sytuacje, w których Twoja znajomość języka angielskiego jest niewystarczająca, nie masz czasu by samemu wykonać tłumaczenie lub wymagane jest tłumaczenie poświadczone wykonane przez tłumacza przysięgłego języka angielskiego. Tłumaczenia poświadczone (przysięgłe) z języka angielskiego wykonywane są w naszym biurze tłumaczeń w bardzo szerokim zakresie. Tłumaczenia poświadczone z angielskiego, jako języka obcego znajdującego się w pierwszej grupie języków obcych (według podziału Ministerstwa Sprawiedliwości) wykonujemy z zachowaniem krótkich terminów oraz przystępnych cen. Grupa tłumaczy przysięgłych języka angielskiego współpracująca z naszym biurem tłumaczeń wykonuje tłumaczenia z zakresu administracji, prawa, ekonomii i innych specjalistycznych obszarów znajomości języka angielskiego.
Zawód tłumacza przysięgłego jest zawodem zaufania publicznego, dlatego też wszyscy tłumacze przysięgli języka angielskiego, i nie tylko, muszą spełniać wysokie wymagania lingwistyczne i prawne.

Zawód tłumacza przysięgłego języka angielskiego w Wielkiej Brytanii

W Wielkiej Brytanii nie ma stanowiska tłumacza przysięgłego. Tłumaczenia poświadcza notariusz (tłumaczenia certyfikowane), a aby być tłumaczem należy ukończyć studia lub kurs z zakresu translatoryki. Tłumacze w Wielkiej Brytanii mogą uzyskać wpis do rejestru tłumaczy - National Register of Public Interpreter, jednakże muszą oni posiadać dyplom tzw. The Diploma in Public Service Interpreting.

Tłumaczenia samochodowe z Anglii lub USA

Dowód rejestracyjny UK

Tłumaczenie dokumentów samochodowych z krajów anglojęzycznych wykonywane jest przez tłumaczy przysięgłych języka angielskiego. Takie tłumaczenia poświadczone umożliwiają rejestrację samochodu sprowadzonego z UK lub Stanów Zjednoczonych w Polsce.

W naszym biurze tłumaczeń ceny za tłumaczenia samochodowe (tłumaczenie dowodów rejestracyjnych, tłumaczenie dowodów kupna pojazdu) są konkurencyjne i stałe, gdyż rozliczane są "za dokument", a nie za ilość stron przeliczeniowych w całym tłumaczeniu poświadczonym.

Jak długo trwa wykonanie tłumaczenia poświadczonego dowodu rejestracyjnego?

Biorąc pod uwagę fakt, że tłumaczenia samochodowe to jeden z elementów naszej codziennej pracy, czas realizacji tłumaczenia wynosi 24h. Tłumaczenie zrealizujesz bez wychodzenia z domu lub biura.

Tutaj dowiesz się jak zamówić tłumaczenie przysięgłe z języka angielskiego lub bezpośrednio w Biurze Tłumaczeń w Cieszynie.

NASI PARTNERZY

zapisz

wypisz

© 2022 - Biuro Tłumaczeń Nexus – Spersonalizowane usługi tłumaczeniowe - Nasze specjalizacje: tłumaczenia przysięgłe | tłumaczenia techniczne | tłumaczenia medyczne| tłumaczenia finansowe | tłumaczenia bankowe| tłumaczenia do publikacji | tłumaczenia ekspresowe - Nasze placówki: Bielsko-Biała | Cieszyn | Skoczów | Katowice

Formularz
wyceny

Skorzystaj z poniższego formularza w celu otrzymania błyskawicznej i niezobowiązującej wyceny tłumaczenia.

CONTACT_ALERT_NAME

CONTACT_ALERT_EMAIL

CONTACT_ALERT_SUBJECT_LIST

CONTACT_ALERT_CODE_CITY

CONTACT_ALERT_COMPANY

CONTACT_ALERT_INFO

Załącz plik w odpowiednim formacie (niedozwolone są HTML, PHP i pliki powyżej 10MB)

Załącz plik (ZIP)Wybierz

WYŚLIJ ZAPYTANIE

* - pola obowiązkowe

Niniejsza strona używa plików Cookies i innych technologii. Korzystając dalej z serwisu, wyrażasz zgodę na politykę Prywatności i plików Cookies