Tłumaczenia bez granic.

Zadzwoń: 33 444 6 321 lub napisz
Wycena tłumaczenia w 30 minut

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

Tłumaczenia online

Tłumaczenia online

Jesteśmy Biurem tłumaczeń umożliwiającym realizację tłumaczenia bez wychodzenia z domu lub biura. Komunikacja elektroniczna dzisiejszych czasów umożliwia nam obsługę zleceń tłumaczeń zwykłych oraz tłumaczeń przysięgłych online.
Aby zlecić tłumaczenie online w naszym Biurze tłumaczeń nie musisz już brać dnia wolnego w pracy, stać w korkach i szukać miejsca do parkowania. Świadomi kwestii logistycznych i czasowych, spełniamy Twoje oczekiwania i realizujemy tłumaczenia za pośrednictwem Internetu. Teraz nie wychodząc z domu lub biura możesz zlecić nam tłumaczenie zwykłe lub poświadczone, a my zrealizujemy go szybko i bezproblemowo

Jak zlecić tłumaczenie online?

Realizacja tłumaczenia online jest przebiega w prosty i szybki sposób. Sprawdź co powinieneś zrobić, aby zlecić tłumaczenie online.
Jak w 4 prostych krokach zrealizować tłumaczenie online?
1. Prześlij dokument lub jego skan do wyceny na nasz adres mailowy.
2. W krótkim czasie otrzymasz wycenę oraz termin wykonania tłumaczenia.
3. Potwierdź zlecenie tłumaczenia online i dokonaj płatności.
4. Gotowe tłumaczenie otrzymasz w ustalonym terminie w formie skanu lub dokumentu elektronicznego na skrzynkę e-mail, bądź za pośrednictwem kuriera bezpośrednio do domu lub biura.

Zamów bezpłatną wycenę

Wycena tłumaczenia online

Tłumaczenia online

Wycena tłumaczeń online w naszym Biurze tłumaczeń wykonywana jest na podstawie tekstów lub dokumentów przesłanych online i jest kwestią indywidualną. Cena tłumaczenia uzależniona jest od stopnia specjalizacji tekstu, oczekiwanego terminu wykonania tłumaczenia, ilości tekstu przekazywanego do tłumaczenia oraz języka tłumaczenia.
Wszystkie tłumaczenia online wyceniane są przed przystąpieniem do ich realizacji, co stanowi gwarancję zachowania ceny wskazanej przed ostatecznym udzieleniem nam zlecenia. Z góry wiesz ile zapłacisz. Nie narażamy Cię na ukryte koszty.

Ofertę online na tłumaczenie ustne przedstawiamy po uzyskaniu istotnych informacji dotyczących tłumaczenia, które mamy dla Ciebie zorganizować, tj. miejsce tłumaczenia, termin tłumaczenia, tematyka spotkania. Jako Biuro tłumaczeń z wieloletnim doświadczeniem zdołaliśmy zbudować zespół tłumaczy, który obsłuży nawet najbardziej wymagające tłumaczenie w wybranym przez Ciebie miejscu.
Dajemy Ci możliwości realizacji tłumaczenia bez wychodzenia z domu, co skraca czas oczekiwania na tłumaczenie i upraszcza proces składania zamówienia tłumaczenia.

Jeżeli chcesz poznać cenę tłumaczenia online, prześlij do nas dokument drogą elektroniczną bezpośrednio na nasz adres mailowy lub skorzystaj z formularza kontaktowego na naszej stronie internetowej (koperta w prawym górnym rogu strony). W krótkim czasie prześlemy do Ciebie informację zwrotną zawierającą cenę i termin wykonania tłumaczenia. Otrzymasz też dalsze wskazówki dotyczące sposobu zamówienia tłumaczenia.
Wszelkie dokumenty przekazywane do wyceny otrzymują klauzulę poufności i wykorzystywane są wyłącznie w celu wykonania wyceny.

Gwarantujemy niezmienność ceny przez cały proces realizacji tłumaczenia.
Wycena nie zobowiązuje Cię do ostatecznego zlecenia tłumaczenia. Pozostajemy otwarci na Twoje uwagi.

Jakie miejscowości obsługujemy przez Internet?

Poszukujesz biura tłumaczeń w Bielsku-Białej?
Poszukujesz biura tłumaczeń w Cieszynie?
Poszukujesz biura tłumaczeń w Katowicach?

Jesteśmy w każdym z wymienionych miast. Realizacja tłumaczeń online jest prostsza, szybsza i tańsza. Przyjmując zlecenia tłumaczeń online obsłużymy Cię zdalnie w dowolnej lokalizacji. Jesteśmy blisko Ciebie!
Decydując się na współpracę online z naszym Biurem tłumaczeń zyskujesz dostęp do możliwości realizacji tłumaczenia bez wychodzenia z domu, co skraca czas oczekiwania na tłumaczenie i upraszcza proces składania zamówienia tłumaczenia.

Obsługę tłumaczeń online realizuje za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Tłumaczenia poświadczone wykonywane na podstawie przesłanego do nas skanu nie będą opatrzone informacją o wykonaniu tłumaczenia z oryginału dokumentu. Jeżeli właściwy urząd wymaga adnotacji, że tłumaczenie zostało sporządzone z oryginału dokumentu, do tłumaczenia należy przedłożyć oryginał dokumentu. Szczegóły przekazania oryginału dokumentu należy ustalić przed zleceniem tłumaczenia z Działem Obsługi Klienta.

NASI PARTNERZY

zapisz

wypisz

© 2022 - Biuro Tłumaczeń Nexus – Spersonalizowane usługi tłumaczeniowe - Nasze specjalizacje: tłumaczenia przysięgłe | tłumaczenia techniczne | tłumaczenia medyczne| tłumaczenia finansowe | tłumaczenia bankowe| tłumaczenia do publikacji | tłumaczenia ekspresowe - Nasze placówki: Bielsko-Biała | Cieszyn | Skoczów | Katowice

Formularz
wyceny

Skorzystaj z poniższego formularza w celu otrzymania błyskawicznej i niezobowiązującej wyceny tłumaczenia.

CONTACT_ALERT_NAME

CONTACT_ALERT_EMAIL

CONTACT_ALERT_SUBJECT_LIST

CONTACT_ALERT_CODE_CITY

CONTACT_ALERT_COMPANY

CONTACT_ALERT_INFO

Załącz plik w odpowiednim formacie (niedozwolone są HTML, PHP i pliki powyżej 10MB)

Załącz plik (ZIP)Wybierz

WYŚLIJ ZAPYTANIE

* - pola obowiązkowe

Niniejsza strona używa plików Cookies i innych technologii. Korzystając dalej z serwisu, wyrażasz zgodę na politykę Prywatności i plików Cookies