Tłumaczenia bez granic.

Zadzwoń: 33 444 6 321 lub napisz
Wycena tłumaczenia w 30 minut

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

O nas

Jeżeli tutaj jesteś to zależy Ci na współpracy z Biurem Tłumaczeń będącym odpowiedzią na Twoje oczekiwania biznesowe. Poznaj nas! Będzie nam niezmiernie miło realizować projekty tłumaczeniowe dla Ciebie i wspierać Twój biznes na drodze do sukcesu.

Biuro Tłumaczeń Nexus stanowi Zespół Tłumaczy z ponad dwunastoletnim doświadczeniem translatorskim, który wykonał już tysiące tłumaczeń i jest gotów wyjść naprzeciw oczekiwaniom dzisiejszego biznesu. Opierając się na jakości i elastyczności zdołaliśmy zdobyć uznanie największych firm działających na rynku lokalnym i wielu innych współpracujących z nami z polecenia.

Profesjonalizm Biura Tłumaczeń Nexus to nie tylko doskonała jakość przekładu, ale również etyczne podejście biznesowe. Długoletnia współpraca zespołowa pozwala nam utrzymać długoterminowe relacje biznesowe owocujące zadowoleniem i poczuciem dobrze zainwestowanych zasobów.

Rozwijamy się i doskonalimy nasze zaplecze translatorskie, aby móc sprostać wymaganiom naszych Partnerów Biznesowych, oferować szyte na miarę usługi tłumaczeniowe i towarzyszyć w realizacji indywidualnych wyzwań translatorskich.

Biuro Tłumaczeń Nexus ukierunkowuje się na tłumaczenia specjalistyczne oraz tłumaczenia poświadczone (tłumaczenia przysięgłe). Ponadto, korzystając z naszych profesjonalnych relacji, organizujemy obsługę tłumaczeniową wyjazdów i konferencji. Tłumaczenia oferowane przez nas to nie tylko mnogość języków i specjalizacji, ale także indywidualne spojrzenie na każdy z obsługiwanych projektów.

Cenimy sobie dobrą komunikację z Klientem, która stanowi dla nas podstawę współpracy przy realizacji złożonych projektów tłumaczeniowych z kilku języków równocześnie oraz tłumaczeń ekspresowych.

Jeżeli zależy Ci na tym, aby nawiązać partnerskie relacje biznesowe z profesjonalnym Biurem Tłumaczeń jesteś w dobrym miejscu. Wykorzystamy pasję i praktyczne podejście, aby zaoferować Ci obsługę translatorską spełniającą Twoje oczekiwania.

NASI PARTNERZY

zapisz

wypisz

© 2022 - Biuro Tłumaczeń Nexus – Spersonalizowane usługi tłumaczeniowe - Nasze specjalizacje: tłumaczenia przysięgłe | tłumaczenia techniczne | tłumaczenia medyczne| tłumaczenia finansowe | tłumaczenia bankowe| tłumaczenia do publikacji | tłumaczenia ekspresowe - Nasze placówki: Bielsko-Biała | Cieszyn | Skoczów | Katowice

Formularz
wyceny

Skorzystaj z poniższego formularza w celu otrzymania błyskawicznej i niezobowiązującej wyceny tłumaczenia.

CONTACT_ALERT_NAME

CONTACT_ALERT_EMAIL

CONTACT_ALERT_SUBJECT_LIST

CONTACT_ALERT_CODE_CITY

CONTACT_ALERT_COMPANY

CONTACT_ALERT_INFO

Załącz plik w odpowiednim formacie (niedozwolone są HTML, PHP i pliki powyżej 10MB)

Załącz plik (ZIP)Wybierz

WYŚLIJ ZAPYTANIE

* - pola obowiązkowe

Niniejsza strona używa plików Cookies i innych technologii. Korzystając dalej z serwisu, wyrażasz zgodę na politykę Prywatności i plików Cookies