Tłumaczenia bez granic.

Zadzwoń: 33 444 6 321 lub napisz
Wycena tłumaczenia w 30 minut

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

Misja

Misją Biura Tłumaczeń Nexus jest świadczenie usług translatorskich w sposób zgodny z najwyższymi standardami i etycznym wymiarem biznesu. Poprzez otwartość na potrzeby i nasze doświadczenie dążymy do Twojego poczucia zadowolenia, które zaowocuje długotrwałą współpracą biznesową.

W pakiecie otrzymasz...

...elastyczność

W Biurze Tłumaczeń Nexus działamy elastycznie, co pozwala nam dostosować się do Twoich wymagań, rozwiązywać problemy i finalizować projekty w wymaganym terminie. Zakres usług tłumaczeniowych oferowanych przez nas obejmuje obsługę dużych projektów i pojedynczych mniejszych zleceń. Proponujemy indywidualne rozwiązania, a przy stałej współpracy dogodny sposób rozliczeń. Wszelkie niestandardowe zlecenia są dla nas wyzwaniem, które realizujemy z pasją i pełnym zaangażowaniem.

...poufność

Ochrona prywatności to jeden z celów, który przyświeca działalności Biura Tłumaczeń Nexus. Stosowane przez nas rozwiązania mają na celu zagwarantowanie bezpieczeństwa na każdym etapie pracy ze zleceniem. Zapewniamy, że wszystkie dane osobowe naszych Partnerów Biznesowych są przechowywane z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Mamy świadomość, że wzajemne zaufanie to konieczny aspekt satysfakcjonującej współpracy, gwarantujemy więc profesjonalizm.

...najnowsze rozwiązania

Szkolimy się i zdobywamy nowe umiejętności. Nieustannie budujemy profesjonalny Zespół Tłumaczy i wdrażamy nowe oprogramowanie. Nawiązujemy nowe relacje biznesowe i docieramy do coraz szerszego grona Klientów rynków europejskich. Sukcesywnie promujemy naszą markę poza granicami Polski. Poszerzamy naszą ofertę o kolejne specjalizacje i języki tłumaczeń.

...jakość

Od samego początku naszej działalności koncentrujemy się na jakości wykonywanych przez nas tłumaczeń, poprzez budowanie Zespołu złożonego z wysoko wykwalifikowanych lingwistów, pracowników naukowych i weryfikatorów. W naszej pracy wykorzystujemy zarówno najświeższe wersje narzędzi, jak i tradycyjne słowniki, glosariusze tematyczne i specjalistyczne podręczniki. Opracowaliśmy naszą własną Politykę Jakości i współpracujemy jedynie z doświadczonymi, wyspecjalizowanymi i profesjonalnymi Tłumaczami.

NASI PARTNERZY

zapisz

wypisz

© 2022 - Biuro Tłumaczeń Nexus – Spersonalizowane usługi tłumaczeniowe - Nasze specjalizacje: tłumaczenia przysięgłe | tłumaczenia techniczne | tłumaczenia medyczne| tłumaczenia finansowe | tłumaczenia bankowe| tłumaczenia do publikacji | tłumaczenia ekspresowe - Nasze placówki: Bielsko-Biała | Cieszyn | Skoczów | Katowice

Formularz
wyceny

Skorzystaj z poniższego formularza w celu otrzymania błyskawicznej i niezobowiązującej wyceny tłumaczenia.

CONTACT_ALERT_NAME

CONTACT_ALERT_EMAIL

CONTACT_ALERT_SUBJECT_LIST

CONTACT_ALERT_CODE_CITY

CONTACT_ALERT_COMPANY

CONTACT_ALERT_INFO

Załącz plik w odpowiednim formacie (niedozwolone są HTML, PHP i pliki powyżej 10MB)

Załącz plik (ZIP)Wybierz

WYŚLIJ ZAPYTANIE

* - pola obowiązkowe

Niniejsza strona używa plików Cookies i innych technologii. Korzystając dalej z serwisu, wyrażasz zgodę na politykę Prywatności i plików Cookies