Tłumaczenia bez granic.

Zadzwoń: 33 444 6 321 lub napisz
Wycena tłumaczenia w 30 minut

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

Tłumaczenie poświadczone dokumentów samochodowych

Tłumaczenie dokumentów samochodowych jest konieczne do zarejestrowania pojazdu sprowadzonego z zagranicy. Nowy właściciel samochodu, chcący zarejestrować pojazd, zobowiązany jest do złożenia do wydziału komunikacji kompletu dokumentów. W skład takiego kompletu wchodzą m.in. dokumenty rejestracyjne, karta pojazdu oraz dowód zakupu wraz z ich tłumaczeniem przysięgłym. W zależności od kraju pochodzenia pojazdu ilość oraz rodzaj tych dokumentów jest różna.
Biuro Tłumaczeń Nexus kilkunastu lat współpracuje z tłumaczami przysięgłymi, którzy wykonują tłumaczenia samochodowe w szybki i profesjonalny sposób. Dodatkowo, każde tłumaczenie dokumentacji samochodowej przechodzi przez ręce korektorów, których głównym celem jest dopilnowanie, aby dane zawarte w oryginalnych dokumentach były w stu procentach zgodne z tymi widniejącymi na tłumaczeniu przysięgłym.

Tłumaczenie dokumentów samochodowych w Cieszynie

Tłumaczenie dokumentów samochodowych

Siedziba naszego Biura tłumaczeń znajduje się obok wydziału komunikacji w Cieszynie, przy ul. Bobreckiej 27, co ułatwia załatwienie kilku formalności związanych z rejestracją pojazdu praktycznie w jednym miejscu, znacznie oszczędzając czas!
Tłumaczenie dokumentów samochodowych można zlecić osobiście, przychodząc do siedziby naszego Biura tłumaczeń lub elektronicznie, wysyłając nam mailem skan dowodu rejestracyjnego czy dowodu zakupu. Tłumaczenie przysięgłe dokumentów do rejestracji samochodu można odebrać osobiście lub zamówić jego wysyłkę kurierem na adres domowy lub firmowy.
Ceny tłumaczeń dokumentów samochodowych są uzależnione od kraju i języka przekładu oraz rodzaju i ilości potrzebnych do rejestracji dokumentów. Dla stałych Klientów oferujemy duże rabaty i preferencyjne terminy. Aby poznać cenę tłumaczenia przysięgłego dokumentów samochodowych kliknij link, pod którym znajdziesz wzory i ceny tłumaczeń z różnych krajów.

Tłumaczenia przysięgłe dokumentów samochodowych wykonywane w oparciu o przesłany do nas skan nie będą opatrzone informacją, że zostały sporządzone z oryginału dokumentu. Jeżeli właściwy urząd komunikacji wymaga adnotacji tłumacza przysięgłego, że tłumaczenie zostało sporządzone z oryginału dokumentu, do tłumaczenia powinien zostać przedłożony oryginał dokumentu. Alternatywą jest przedłożenie poświadczonej notarialnie kopii dokumentu.

NASI PARTNERZY

zapisz

wypisz

© 2021 - Biuro Tłumaczeń Nexus – Spersonalizowane usługi tłumaczeniowe - Nasze specjalizacje: tłumaczenia przysięgłe | tłumaczenia techniczne | tłumaczenia medyczne| tłumaczenia finansowe | tłumaczenia bankowe| tłumaczenia do publikacji | tłumaczenia ekspresowe - Nasze placówki: Bielsko-Biała | Cieszyn | Skoczów | Katowice

Formularz
wyceny

Skorzystaj z poniższego formularza w celu otrzymania błyskawicznej i niezobowiązującej wyceny tłumaczenia.

CONTACT_ALERT_NAME

CONTACT_ALERT_EMAIL

CONTACT_ALERT_SUBJECT_LIST

CONTACT_ALERT_CODE_CITY

CONTACT_ALERT_COMPANY

CONTACT_ALERT_INFO

Załącz plik w odpowiednim formacie (niedozwolone są HTML, PHP i pliki powyżej 10MB)

Załącz plik (ZIP)Wybierz

WYŚLIJ ZAPYTANIE

* - pola obowiązkowe

Niniejsza strona używa plików Cookies i innych technologii. Korzystając dalej z serwisu, wyrażasz zgodę na politykę Prywatności i plików Cookies