Tłumaczenia bez granic.

Zadzwoń: 33 444 6 321 lub napisz
Wycena tłumaczenia w 30 minut

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

Zespół tłumaczy przysięgłych

Jesteśmy zespołem tłumaczy przysięgłych wykonującym tłumaczenia poświadczone (tłumaczenia przysięgłe) w różnych specjalizacjach, tj. tłumaczenia medyczne, tłumaczenia prawnicze, tłumaczenia techniczne i inne.

Tłumacze przysięgli

Współpracujący z nami tłumacze przysięgli zaprzysiężeni są w Polsce i innych krajach europejskich, co pozwala nam na oferowanie tłumaczeń poświadczonych zachowujących swoją moc prawną w kraju i zagranicą. Wszyscy tłumacze przysięgli będący członkami naszego zespołu tłumaczy wykonują tłumaczenia zgodnie z Ustawą o zawodzie tłumacza przysięgłego. Każda osoba ubiegająca się o zdobycie tytułu tłumacza przysięgłego musi zdać stosowny egzamin przed Państwową Komisją Egzaminacyjną. Z tego powodu zlecając wykonanie tłumaczenie uwierzytelnionego mogą być Państwo pewni, że trafi ono w kompetentne ręce.

Tłumaczenia poświadczone z pieczęcią tłumacza przysięgłego wymagane są w przypadku dokumentów urzędowych, sądowych lub innych dokumentów oficjalnych. W naszym biurze tłumaczeń tłumaczenia poświadczone realizowane są w formie papierowej i przekazywane Klientom osobiście lub za pośrednictwem firmy kurierskiej. Korzystając z naszego know-how, przez 12 lat naszej działalności zbudowaliśmy relacje z szerokim gronem tłumaczy przysięgłych, dzięki czemu mamy możliwość wykonywania tłumaczeń ustnych poświadczonych (np. tłumaczeń na ślubach, u notariuszy) w całej Polsce, jak i za granicą.

Nie tylko tłumacze przysięgli

Nie wszyscy tłumacze, z którymi współpracuje nasze biuro tłumaczeń są tłumaczami przysięgłymi. Realizujemy specjalistyczne zlecenia tłumaczeniowe, w przypadku których tłumaczami są osoby będące specjalistami w swojej branży, perfekcyjnie posługujące się językiem obcym, bądź osoby dwujęzyczne.

Chciałbyś wiedzieć jakiego tłumacza wymaga wyzwanie translatorskie stojące przed Tobą?

My znamy odpowiedź. Prześlij tekst do niezobowiązującej wyceny lub zadzwoń - rozwiejemy Twoje wątpliwości i w ciągu 30 minut zaproponujemy cenę i termin wykonania tłumaczenia.

NASI PARTNERZY

zapisz

wypisz

© 2022 - Biuro Tłumaczeń Nexus – Spersonalizowane usługi tłumaczeniowe - Nasze specjalizacje: tłumaczenia przysięgłe | tłumaczenia techniczne | tłumaczenia medyczne| tłumaczenia finansowe | tłumaczenia bankowe| tłumaczenia do publikacji | tłumaczenia ekspresowe - Nasze placówki: Bielsko-Biała | Cieszyn | Skoczów | Katowice

Formularz
wyceny

Skorzystaj z poniższego formularza w celu otrzymania błyskawicznej i niezobowiązującej wyceny tłumaczenia.

CONTACT_ALERT_NAME

CONTACT_ALERT_EMAIL

CONTACT_ALERT_SUBJECT_LIST

CONTACT_ALERT_CODE_CITY

CONTACT_ALERT_COMPANY

CONTACT_ALERT_INFO

Załącz plik w odpowiednim formacie (niedozwolone są HTML, PHP i pliki powyżej 10MB)

Załącz plik (ZIP)Wybierz

WYŚLIJ ZAPYTANIE

* - pola obowiązkowe

Niniejsza strona używa plików Cookies i innych technologii. Korzystając dalej z serwisu, wyrażasz zgodę na politykę Prywatności i plików Cookies