Tłumaczenia bez granic.

Zadzwoń: 33 444 6 321 lub napisz
Wycena tłumaczenia w 30 minut

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

Tłumacz przysięgły języka rosyjskiego

Tłumacz przysięgły języka rosyjskiego w Polsce

Tłumacze przysięgli języka rosyjskiego będący członkami naszego zespołu tłumaczy przysięgłych każdego dnia realizują tłumaczenia dla naszych Klientów w kraju i za granicą. Tłumaczenia poświadczone (przysięgłe) z języka rosyjskiego realizowane są w naszym biurze tłumaczeń w bardzo szerokim zakresie. Tłumaczenia poświadczone z rosyjskiego, jako języka obcego znajdującego się w pierwszej grupie języków obcych (według podziału Ministerstwa Sprawiedliwości) wykonujemy z zachowaniem krótkich terminów oraz przystępnych cen. Grupa tłumaczy przysięgłych języka rosyjskiego współpracująca z naszym biurem tłumaczeń wykonuje tłumaczenia z zakresu prawa, techniki, ekonomii i innych specjalistycznych obszarów znajomości języka rosyjskiego.
Zawód tłumacza przysięgłego jest zawodem zaufania publicznego, dlatego też wszyscy tłumacze przysięgli języka rosyjskiego, i nie tylko, muszą spełniać wysokie wymagania lingwistyczne i prawne.

Poszukujesz tłumacza przysięgłego języka rosyjskiego w Bielsku-Białej lub innej dogodnej lokalizacji?  

Tłumacz przysięgły języka rosyjskiego

Tłumacze przysięgli języka rosyjskiego, z którymi współpracujemy wykonują tłumaczenia również w Bielsku-Białej. Każde tłumaczenie przysięgłe (uwierzytelnione) wykonywane przez nasze biuro tłumaczeń jest tłumaczeniem mającym moc prawną i akceptowanym przez urzędy. Aby dowiedzieć się jak szybko i w dobrej cenie wykonać tłumaczenie w języku rosyjskim skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta.

NASI PARTNERZY

zapisz

wypisz

© 2022 - Biuro Tłumaczeń Nexus – Spersonalizowane usługi tłumaczeniowe - Nasze specjalizacje: tłumaczenia przysięgłe | tłumaczenia techniczne | tłumaczenia medyczne| tłumaczenia finansowe | tłumaczenia bankowe| tłumaczenia do publikacji | tłumaczenia ekspresowe - Nasze placówki: Bielsko-Biała | Cieszyn | Skoczów | Katowice

Formularz
wyceny

Skorzystaj z poniższego formularza w celu otrzymania błyskawicznej i niezobowiązującej wyceny tłumaczenia.

CONTACT_ALERT_NAME

CONTACT_ALERT_EMAIL

CONTACT_ALERT_SUBJECT_LIST

CONTACT_ALERT_CODE_CITY

CONTACT_ALERT_COMPANY

CONTACT_ALERT_INFO

Załącz plik w odpowiednim formacie (niedozwolone są HTML, PHP i pliki powyżej 10MB)

Załącz plik (ZIP)Wybierz

WYŚLIJ ZAPYTANIE

* - pola obowiązkowe

Niniejsza strona używa plików Cookies i innych technologii. Korzystając dalej z serwisu, wyrażasz zgodę na politykę Prywatności i plików Cookies